PRACA W BIURZE

W tym roku obchodzimy X-lecie i przez ten czas pomagamy naszym Klientom rozwijać się na globalnych
rynkach, dostarczając najlepsze jakościowe, terminowe i cenowe rozwiązania oraz usługi tłumaczeniowe,
zachowując wysokie standardy i spełniając oczekiwania finansowe Klientów.

Stanowimy zgrany, zaangażowany i profesjonalny zespół!
Jeżeli jesteś otwartym i zdolnym studentem, absolwentem lub specjalistą, lubisz rozmawiać z ludźmi, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze i z możliwością nauki i rozwoju swoich umiejętności językowych czy interpersonalnych dołącz do nas!
Jeśli interesuje Cię branża tłumaczeniowa czekamy na Ciebie!

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

Stażysty lub Specjalisty w Dziale Sprzedaży (płatny staż)
Koordynator w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Tłumacza wewnętrznego języka angielskiego
Specjalisty w Dziale Obsługi Klienta

Tak może wyglądać Twój dzień w Fabryce Tłumaczeń:
– aktywna praca z Klientem biznesowym poprzez e-mail, telefon
– dopasowywanie rozwiązań i ofert do potrzeb Klientów
– aktualizacja danych, archiwizowanie nowych informacji w CRM
– koordynacja procesów posprzedażowych, budowa relacji z klientami firmy
– bezpośrednia współpraca z szefem sprzedaży i Działem Obsługi Klienta
– realizacja indywidualnych zadań i planów dostosowanych do wiedzy i doświadczenia

Oferujemy:
– płatny staż, elastyczne dni lub godziny i pracy, wolne weekendy
– możliwość poznania tłumaczeń od kuchni oraz profesjonalną opiekę ze strony ekspertów
– dużą swobodę w działaniu, możliwość rozwoju w szybko rozwijającej się firmie
– szanse sprawdzenia swoich umiejętności językowych w praktyce
– udział w projektach tłumaczeniowych, dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi
– niekorporacyjną atmosferę pracy w ładnym biurze położonym w okolicach Sky Tower

W temacie wpisz: “Stażysta  w Dziale Sprzedaży”

Od Ciebie oczekujemy:
– koordynacji procesów sprzedażowych, budowy relacji z klientami firmy
– realizacji indywidualnych zadań dostosowanych do wiedzy i doświadczenia
– pracy z Klientem poprzez e-mail, telefon
– aktualizacji danych, archiwizowania nowych informacji w CRM

Tobie oferujemy:
– elastyczne godziny pracy, dużą swobodę w działaniu
– szkolenia od etapu początkującego do wykwalifikowanego pracownika
– niekorporacyjną atmosferę pracy w ładnym biurze, położonym w okolicach Sky Tower

Jeśli interesuje Cię branża tłumaczeniowa czekamy na Ciebie! Nie wahaj się, aplikuj!
W temacie wpisz: “Koordyntor w Dziale Wsparcia Sprzedaży”

Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu i chcesz zajmować się wyłącznie tłumaczeniami dołącz do nas:

Zakres obowiązków:
– tłumaczenia pisemne ze szczególnym uwzględnieniem teksów z zakresu prawa i marketingu
– korekty

Wymagania:
– doskonałe umiejętności językowe poparte wykształceniem (magister filologii angielskiej lub lingwistyki)
i/lub doświadczeniem

Oferujemy:
– duże i ciekawe projekty tłumaczeniowe
– szkolenia i pracę z zastosowaniem narzędzi CAT
– stabilne i wysokie zarobki

W temacie wpisz: „Tłumacz wewnętrzny Wrocław”

Na tym stanowisku będziesz zajmował się budowaniem i utrzymywaniem dobrych relacji biznesowych z Klientami firmy poprzez:
– prawidłowe prowadzenie projektów tłumaczeniowych
– koordynowaniem pracy tłumaczy, weryfikatorów i korektorów
– wykonywaniem korekt

Oczekiwania:
– studia filologiczne
– duża wrażliwość na słowo
– komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:
– szkolenie wdrożeniowe, stałe wsparcie merytoryczne
– stabilne zarobki
– premię adekwatną do umiejętności i osiąganych wyników
– kreatywną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
– pracę w profesjonalnym zespole.

W temacie wpisz: „Specjalista DOK”

Napisz do nas maila na: wejgert@fabrykatlumaczen.pl lub aplikuj przez formularz kontaktowy poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych ( CV i formularz aplikacyjny) przez administratora danych Fabryka Tłumaczeń s.c.
Urszula Kaczyńska-Wejgert, Robert Wejgert z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jemiołowej 44, 53-426
Wrocław, w celu aktualnie prowadzonego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że jestem świadoma, iż podanie
powyższych danych jest dobrowolne a zgoda może być odwołana w każdym czasie, mam prawo
dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach
rekrutacyjnych (CV i formularz aplikacyjny) przez administratora danych Fabryka Tłumaczeń s.c.
Wrocław,, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Rozporządzeniem
powyższych danych jest dobrowolne, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, mam prawo

Administratorem danych, pozyskanych w procesie rekrutacyjnym będzie: Fabryka Tłumaczeń
s.c.Urszula Kaczyńska-Wejgert, Robert Wejgert z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jemiołowej 44, 53-
426 Wrocław, tel. +48 71 788 28 22, e-mail: biuro@fabrykatlumaczen.pl. Dane osobowe będą
przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z art. 22¹ § 1
kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia
RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Dane będą
przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji oraz w celu ewentualnych przyszłych roszczeń przez
okres ich przedawnienia określony przepisami prawa. Prawa przysługujące osobie, której dane
dotyczą, to: prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych,
sprostowania ich, ograniczenia przetwarzania lub całkowitego ich usunięcia, jak również do
przenoszenia danych, sprzeciwu wobec ich przetwarzania i prawo wniesienia skargi do organu
nadzorczego. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia
udziału w procesie rekrutacyjnym.

Comments are closed.